
De traditionele back-to-school sportdag van FSSPX Benelux in Bonheiden kan dit jaar helaas niet doorgaan wegens bouwwerkzaamheden. FSSPX Benelux organiseert wel een indoor 5vs5 voetbaltoernooi in Vilvoorde op zaterdag 16/09 voor voetbalfans.
Om het toernooi te volgen: https://fsspx.be/fr/news-events/calendar/tournoi-de-foot-indoor-85249
Adres & praktische informatie
YC Five
Havenstraat 72
1800
Vilvoorde
- 2 zaalvoetbalvelden voor het toernooi voor volwassenen
- 1 zaalvoetbalveld voor kinderen
- Paddlebanen beschikbaar voor verhuur indien gewenst
- Kleedkamers voor spelers
- Cafetaria voor supporters
- Klein buitenterrein waar we het springkasteel plaatsen
Programma van de dag
- 12.00: ontvangst teams en spelers
- 13:00: start van het toernooi
- 17:30: finale
- 18:00: prijsuitreiking
- Spaghetti bolognaise (€ 6)
Inschrijving voetbaltoernooi (€ 60 / ploeg)
- Elk team moet zich HIER registreren
- Betaling ter plaatse op de dag van het toernooi
Regels voor "FitFive" voetbal (we verwachten dat 8 teams zich inschrijven, maar maximaal 12 is mogelijk)
- Respect is het motto van het toernooi. Respect voor alle spelers, scheidsrechters, aanwezigen.
- De wedstrijden worden 5 tegen 5 gespeeld.
- Spelers mogen niet voor verschillende ploegen spelen, tenzij om de tegenstander met 5 spelers te laten spelen én de tegenpartij (via haar aanvoerder) aanvaardt dat een aangewezen speler van een andere ploeg de ploeg waartegen gespeeld wordt, aanvult.
- De groepswedstrijden duren 15 minuten zonder rust. Hetzelfde geldt voor de klassementswedstrijden (7de/8ste plaats ...).
- Halve finales en finale worden gespeeld in twee helften van elk 10 minuten.
- Er is een pauze van 5 minuten tussen de verschillende wedstrijden. Alle voetbalploegen moeten klaar zijn voor hun wedstrijden.
- In poulewedstrijden: 3 punten voor een overwinning, 1 punt voor een gelijkspel, 0 punt voor een verlies.
In het geval van een gelijkspel in de poules:
- De winnaar van het onderling duel wint.
- De voetbalploeg met het beste doelpunten saldo wint.
- Bij een gelijke stand van het het beste doelpunten saldo wint de voetbalploeg met de meeste gemaakt doelpunten.
Bij een gelijke stand in de halve finale of de finale:
De beste voetbalploeg na 5 strafschoppen wint. Bij gelijke stand na 5 strafschoppen worden de strafschoppen voortgezet tot er een winnaar is.
- Een paar details, open dit bestand:
Organisatie
E.H. Louis Bochkoltz
+32 499 692900